Hakkımızda

asmlyayin.com hakkında,

asmlyayin.com 1983 yılında kurulan ve o yıldan bu güne aynı adreste hizmet veren ATLAS Yayınevi'ne ait Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi "Sağlık Hizmetleri Alanı ve Hasta Yaşlı Hizmetleri" alanına yönelik bir e-tanıtım  sitesidir.

asmlyayin.com, Nobel ve Atlas Yayınevlerinin, sağlık kitapları yayıncılığındaki tecrübesini Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sağlık Hizmetleri Alanı ve Hasta Yaşlı Hizmetleri alanına dönük yayınlara dönüştürmesi ve sizlerin hizmetine sunmasıdır.

asmlyayin.com,  yayıncılık ve perakende satıştaki 35 yıllık tecrübe ve altyapının bir neticesi olup bu tecrübe ve birikimle hizmet verecektir.
asmlyayin.com, okullarımız ve meslek dersi öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanı ve Hasta Yaşlı Hizmetleri eğitimcilerinin istek ve taleplerine uygun, öğrencilerin haklarını öncelleyen bir hizmet anlayışına sahiptir.

Meslek ve kültür dersi yayınları başta olmak üzere tüm sorunlarınıza çözüm bulabilmeniz için Atlas yayınevi'ne aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

• asmlyayin.com adresinde bulunan “iletişim” sayfasına yazarak,
• bilgi@asmlyayin.com / siparis@asmlyayin.com

0 533 745 49 44 - 0 553 141 92 41

0 332 352 19 57 - 0 332 354 00 46

 nolu telefonu arayarak,

Herhangi bir satın alma yapmadan asmlyayin.com ‘a ulaşabilir, dilediğiniz meslek ve kültür dersi kitapları ile kaynak ve yardımcı kaynak materyalleri konusunda sayfa dışı ilave bilgi talep edebilirsiniz.

asmlyayin.com, siz değerli ve çok yoğun programı olan eğitimci ve idarecilerimizin öğrencileri için hiçbir zahmete ve külfete girmeden iade garantili, adrese teslim, ucuz, kolay ve güvenilir hizmet almanın adresidir.

Destek Hattı: +90533 745 49 44

©2016 — Atlas Sağlık Yayınları
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.